[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj

Link :: 22.05.2006 :: 23:12
Siemka wam syskim...=*mam na imie Klaudusia i od dzisiaj bede starala sie prowadzic jak najlepiej ten pamietnik...=) nie wiem czy mi to wyjdzie ale sprobuje... postaram sie codziennie dodawac nowe notki i w ogole bede cos zmieniac tylko systkiego musze sie nauczyc... bo narazie w tych sprawach jestem ciemna...=D







Komentuj(0)


Link :: 22.05.2006 :: 23:38
Do niedawna mialam wrazenie moje zycie jest szare bylam nastawiona do wszystkiego negatywnie... gdyby nie moja przyjaciolka ktora mi zawsze pomogala i to dzieki niej zawsze sie usmiechalam i zartowalam....lecz pojawil sie ktos kto mi sie spodobal kogo pokochalam...=* od wtedy wiem ze mam dla kogo zyc i wiem ze kocham Go z calego serduszka...=* Jestem juz z nim od ponad 3 tygodnie i sysko jest ok...=) mam nadzieje ze taQ zostanie juz do konca..=*=*

^^Mam dziś wszystko czego chciałam
jesteś blisko
zobacz znów się śmieję
każda chwila obok ciebie
jest jak słońce po największej burzy
to cudowne kiedy sprawiasz
że bezpiecznie czuję się przy tobie


^^I szkoda że los tak zakpił z nas
kazał nam czekać
aż tyle lat


^^Dziś mocniej wdycham życie
chcę dogonić to co mi umknęło
ty pomagasz mi odnaleźć
wszystkie wiersze które pogubiłam
Komentuj(1)


Link :: 24.05.2006 :: 23:21
dzisiaj dzien jak co dzien... nic specjalnego... od rana boli mnie glowka...=( Nie widzialam sie z moim misiackiem...=(ale za to spedzilam przecodowny dzionek z przyjaciolka... stwierdzilysmy ze bez chlpakow tez mozna sie bawic i ze nawet jak ne beda mogli przyjsc na grila ktorego zaplanowalysmy na piatek to z niego nie zrezygnujemy... przeciez po co...??- zawsze mozna zaprosic wiecej kolezanek i sie super bawic...=) Jutro ide zrobic sobie fotki do fotografa... ojejQ... to bedzie straszne...xD przeciez on ryzykuje popsuciem sobie aparatu...xD ale nie wazne...:D:D:D

m/ System Of A Down m/
-"cigaro"
-"Stealing Society"
-"Atwa"
-"Kill Rock 'n' Roll"
Komentuj(1)


Link :: 25.05.2006 :: 21:24
hejka...=( ale dzisiaj zrypany dzioneQ...=/ taka laska ma do mnie proble a ja nawet nie wiem o co ale mniejsza z tym...=/ inna laska ma wonty do mnie i moje przyjaciolki.. na dodatek moja przyjaciolka chyba powoli lapie dolka...=( wiecie przez co...?? a raczej przez kogo...?? jasne ze przez chlopaka ktory jej sie podoba(juz chyba podobaŁ....) jejQ jacy syncy potrafia byc perwidni ... dwulicowi ... i nie wiem co jeszcze ... gorzej niz laski...=/

Dzisiaj sie znow nie widzialam z Patryczkiem (moj chloapk...) eghmm.... ja tylko tlosku tesknie... a;e wytrzymam...=) bo... Cie kocham PatryczQ...=* buziolki dla mojej kochanej psiapsiolki...=*



wez mnie za reke
choc wez mnie za reke
no przytul mocno tak
nie kłócmy sie wiecej
nie krzyczmy juz wiecej
bo wali sie moj swiat

ja tak kocham cie
kocham cie
a gdy jest mi zle
to tu nie ma cie
nie ma cie
pasja nas dzieli
a milosc nas łączy
nie boje sie wierze ze
nie wazne dzis jest
co dzieli nas
lecz co łaczy nas

caluj moj nosek
bo to jest twoj nosek
nie zloszcze sie juz nic
w twoje ramiona i tylko
w nie własnie przekaze carmen sny

ja tak kocham cie
kocham cie
a gdy jest mi zle
to tu nie ma cie
nie ma cie
pasja nas dzieli
a milosc nas łączy
nie boje sie wierze ze
nie wazne dzis jest
co dzieli nas
lecz co łaczy nas





Komentuj(2)


Link :: 26.05.2006 :: 23:10
Tesknie...=( i to strasznie... dzisiaj tez sie nie widzialam z Patryczkiem...=( nie wiem co zrobie bo ja juz nie wytrzymuje...=( ale nie wazne...=( a tak po za tym to Monisia u mnie dzisiaj spi i czuje ze bedzie fajnie...xDxDxD dzisiaj mam w suie super humoreQ no gdyby nie Patryk a raczej to jak za Nim tesknie to by byl zajebisty humoreQ...=)ale co ja bede nudzic musze mykac papapa:*:*:* buziaki dla syskich...


Kocham Cie PatryczQ...=*


Komentuj(2)


Link :: 28.05.2006 :: 20:44
hej wam systki...=* wczoraj nie pisalam ale nie mialam humorQ ani weny... poprostu nie wiem co sie dzieje z dzisiejsza mlodzieza znaczy dokladnie z laskami w naszym wieku...=/ teraz wszyscy zamiast spokojnie cos wyjasnic by sie bili...=/ a jezyk jakim sie obchodza brzmi mniej wiecej taQ..."masz cos do mnie taQ- wpier... .nie - klamiesz tez wpier...=/=/ale nie wazne... po za tym mam dzisiaj tak zwalony humoreQ ze ja nie moge ... nie dosc ze jutro trzeba isc do szkoly a mi sie tak nie chce to jeszcze moj tata pojechal nie dotrzymal obietnic jakie mi zlozyl mama nie przyjezdza i teraz czuje sie jak bym byla czyms a nie kims...=( codziennie z kims indziej codziennie gdzies indziej na obiedzie i codziennie kto inny micos kupuje codziennie ktos inny u mnie jest...=( zebyto byl jakis znajomy ale to calkiem obcy dla mnie ludzie...=( oki ja koncze bo juz nie chce mi sie pisac ani nawet dzisiaj weny nie mam...=/


...:::Tesknie:::... =*Kocham Cie PatryczQ=*



Komentuj(0)


Link :: 30.05.2006 :: 23:15
hej:* dzisiaj w sumie to nawet spokojny dzioneQ...=) rano szkola... potem obiadeQ... hehe potem z MOnisia na dworeQ...a teraz z siostrzyczka sobie siedze...=)Jutro... do szkoly...;/ taQ mi sie nie chce no ale juz niedlugo...=)a w czwartek do pirki...=) super...=) oki ide sie uczyc na chemie bo jutro mam kartkowke...=/ papa=*


Kocham Cie PatryczQ...=*=*

^^Lordi - Blood Red Sandman
^^S.O.A.D- Cigaro...
^^S.O.A.D- Kill Rock
Komentuj(0)


 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik