25.05.2006 :: 21:24
hejka...=( ale dzisiaj zrypany dzioneQ...=/ taka laska ma do mnie proble a ja nawet nie wiem o co ale mniejsza z tym...=/ inna laska ma wonty do mnie i moje przyjaciolki.. na dodatek moja przyjaciolka chyba powoli lapie dolka...=( wiecie przez co...?? a raczej przez kogo...?? jasne ze przez chlopaka ktory jej sie podoba(juz chyba podobaŁ....) jejQ jacy syncy potrafia byc perwidni ... dwulicowi ... i nie wiem co jeszcze ... gorzej niz laski...=/ Dzisiaj sie znow nie widzialam z Patryczkiem (moj chloapk...) eghmm.... ja tylko tlosku tesknie... a;e wytrzymam...=) bo... Cie kocham PatryczQ...=* buziolki dla mojej kochanej psiapsiolki...=* wez mnie za reke choc wez mnie za reke no przytul mocno tak nie kłócmy sie wiecej nie krzyczmy juz wiecej bo wali sie moj swiat ja tak kocham cie kocham cie a gdy jest mi zle to tu nie ma cie nie ma cie pasja nas dzieli a milosc nas łączy nie boje sie wierze ze nie wazne dzis jest co dzieli nas lecz co łaczy nas caluj moj nosek bo to jest twoj nosek nie zloszcze sie juz nic w twoje ramiona i tylko w nie własnie przekaze carmen sny ja tak kocham cie kocham cie a gdy jest mi zle to tu nie ma cie nie ma cie pasja nas dzieli a milosc nas łączy nie boje sie wierze ze nie wazne dzis jest co dzieli nas lecz co łaczy nas