klaudusiaaaa15 - komentarze


hej;* dawno nie pisalam ale bylam w Grecjii, nie ukrywaam tez ze i tak bym nie pisala bo ym pewnie czsu nie miala. . .u mnie co slychac. . . ?! hmm od czego by tu zaczac. . . od tego ze wszystko sie zawalilo nie jestem juz z moim skarbem. . .;(;(;(2 dni przed moim wyjazdem powiedzialal ze to koniec. . .;( totalna zalamka. . . ;(potem juz w grecjii troce zapomnailam i mi przeszlo ale myslalam o nim dalej teraz w polsce znow o nim mysle. . . ;(no ale coz bede probowac z nim gaac jak wroci. . .mamnazieje ze jeszce eziey razem. . . teraz nie ma co robic od 3 dni jestem w polsce a juzmi sie nudzi monika wyjedza w piatek do chorwacjii a ja potem a mazury. . . musze gdzies jechac bo tu w siemach jes t tak nudno ze ja niemoge. . . dobra ja koncze. . . papapa. . . ;(


Kocham Cie PatryczQ. . . ;*;(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.08.2006 :: 22:35 :: abti244.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Słyszałaś pisoenke 'Facet to świnia!'. Tak ? To powinnaś wiedziec o co mi chodzi Spoko otrząśniesz się! Pamiętaj: Nie płacz nad rozlanym mlekiem

Zresztą to tez twoja sprawa, a ja tylko tak komentuje ta twoja sprawę

Zapraszam do mnie Olecha.talk.pl
02.08.2006 :: 16:11 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

co tak zjadzasz literki!!;>
w sumie to az tak sie chyba nie zalamalas, ja bym juz napisala 15 wierszy o samobojstwie itp...
heh
w wolnej chwili zapraszam do mnie zajrzyj i skomentuj www.siasica.talk.pl papa
Talk.pl :: Wróć